تماس مستقیم از ایران بعد از ساعت 20

  85521111    –   021  داخلی 1718

درباره ما

از آنجایی که تصمیم به مهاجرت تصمیم بزرگ و بنیادی در زندکی هر فردی است، درک ویژه از مقوله مهاجرت و ابعاد آن یکی از مهمترین فاکتورهایی است که می بایست در نظر گرفته شود.

در شرکت دوراندیش ما بر این باوریم که فراهم نمودن اطلاعات جامع و کامل درباره کشوری که متقاضی قصد مهاجرت و ساختن آینده ای بهتر برای خود و خانواده اش را دارد حق مسلم و بدیهی است.

شرکت خدمات مهاجرتی دوراندیش (Prudential Immigration Services Inc.) با مدیریت شهرزاد فرزین، مفتخر به همکاری با مشاوران رسمی و حقوقی مورد تائید است. شورای سیاست گذاری و نظارت بر عملکرد مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC (Immigration consultant of Canada regulatory council)  که از سال 2011 تنها مرجع نظارتی مورد تائید دولت کانادا بوده و حامی حقوق مادی و معنوی متقاضیان مهاجرت به کانادا است.

براساس قوانین مصوب دولت کانادا، اعضای رسمی ICCRC توانائی ارائه خدمات مهاجرتی در قبال دریافت حق الوکاله را داشته و بصورت مستمر توسط این شورا، مورد ارزیابی و نظارت قرار می گیرند.

خدمات مهاجرتی دوراندیش، با بهره مندی از یک تیم کارآمد، مجرب و کارآزموده، همواره سعی در فراهم نمودن جامع ترین اطلاعات مهاجرتی از کلیه کشورهای مهاجرپذیر و برنامه های مربوطه و همچنین سایر خدمات اعم از ویزای توریستی، ویزای تحصیلی و سایر خدمات مرتبط با اقامت و کار را در این کشور ها به انجام رسانیده و در اختیار متقاضیان محترم قرار داده است.

همکاران این شرکت علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی مشاوره مهاجرت از سوی سازمانICCRC ، به دلیل برخورداری از سوابق تحصیلی و مدیریتی برجسته قادرند ضمن برقراری ارتباط صمیمانه با متقاضیان، مبادرت به انجام بررسی های لازم و جامع، متناسب با درخواست متقاضی و با در نظر گرفتن قوانین مهاجرتی مصوب دولت کانادا که دائما در حال تغییر و تحول می باشد نمایند.و بدین طریق با تسلط بر اطلاعات و موقعیت های موجود به بهترین نتایج ممکن دست یابند.

خدمات مهاجرتی دور اندیش همچنین مفتخر به همکاری با دفاتر حقوقی و وکلای معتبر متخصص در امور مهاجرت استان کبک و همچنین کشور امریکا است. در حقیقت این سازمان می تواند کمک شایانی به متقاضیان مهاجرت به کشور آمریکا از طریق اخذ پیشنهاد کار بدون نیاز به تخصص و زبان انگلیسی(EB3)  و یا روش سرمایه گذاری در کشور امریکا (EB5) نماید.

عمده موکلین این سازمان، تجار، مدیران، متخصصان رشته های مختلف، صاحبان مشاغل، علاقمندان به تحصیل از کشورهای مانند چین، ایران، کره، دانمارک، ترکیه، کره و ...... که کشورهای امریکا و عمدتا کانادا را به عنوان مقصد مهاجرت موقت و یا دائم خود انتخاب می نمایند.همکاران خدمات مهاجرت دوراندیشn        شهرزاد فرزین

موسس و مدیر خدمات مهاجرت دوراندیش (Prudential Immigration Services) که بصورت رسمی در کشور کانادا برای ارانه خدمات مهاجرتی بین المللی به متقاضیان ثبت گردیده است.

·         عضو سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا به شماره عضویت R511840

·         لیسانس مدیریت بازرگانی

·         فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از کانادا

·         عضو رسمی انجمن کانادائی مشاوران حرفه ای مهاجرت (CAPIC)

·         عضو انجمن مشاوران ایرانی مهاجرت کانادا (PICAC)

·         دارای گواهی حق امضاء از استان BC

n       سالی یپ (Sally Yap)

·         عضو سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا

·         فارغ التحصیل رشته MBA

·         عضو رسمی انجمن کانادائی مشاوران حرفه ای مهاجرت (CAPIC)

·         قادر به ارائه خدمات مهاجرتی مربوط به امور دانشجوئی به کلیه زبان های انگلیسی، مندرین، تایوانی و اندونزیائی

n       رالف گویرا )Ralph D. Guerra)

·         عضو سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا

·         فارغ التحصیل کنترل ترافیک هوائی و کنترل بحران

·         عضو رسمی انجمن کانادائی مشاوران حرفه ای مهاجرت (CAPIC)

·         متخصص در امور مهاجرتی مانند پناهندگی، ویزای کار و مهاجرت از طریق نیروی متخصص

n       درن وانگ (Dera Wang)

·         عضو سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا

·         فارغ التحصیل رشته علوم کامپیوتر از چین

·         متخصص در امور مهاجرتی مانند نیروی متخصص فدرال، دانشجوئی و برنامه های استانی

   
  ICCRCSmall logo redEnglish