تماس مستقیم از ایران بعد از ساعت 20

  85521111    –   021  داخلی 1718

HeaderUS

 مهاجرت به ایالات متحده یک پدیدهٔ پیچیدهٔ جمعیت‌شناسانه است که منشأ مهمی برای رشد جمعیتو تغییر فرهنگی در سرتاسر تاریخ ایالات متحدهٔ آمریکا بوده‌ است. جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مهاجرت، مجادلاتی درخصوص قومیت، مزایای اقتصادی، مشاغل غیرمهاجران، الگوهای سکونتی، اثر برتحرک اجتماعیبه سوی بالا، جرم، و رفتار انتخاباتی بوده‌است.

ایالات متحده، بر اساس سرانهٔ کمتر از نیمی از کشورهایسازمان همکاری اقتصادی و توسعهبه مهاجرین اجازهٔ ورود می‌دهد.پیش از ۱۹۶۵، سیاست‌هایی نظیر فرمول منشأهای ملی فرصت‌هایمهاجرتواعطای تابعیترا برای مهاجرین از کشورهای خارج ازاروپای غربیمحدود می‌کرد.

جنبش حقوق مدنی دهه ۱۹۶۰منجر به جایگزینی این سهمیه‌های قومی با سهمیه‌های بر اساس کشور شد.از آن زمان، شمار مهاجرین نسل اولی که در آمریکا زندگی می‌کنند چهار برابر شده و از ۹٫۶ میلیون در ۱۹۷۰ به حدود ۳۸ میلیون در ۲۰۰۷ رسیده است. در حدود ۱۴ میلیون نفر از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ وارد آمریکا شدند و بیش از یکی میلیون نفر در سال ۲۰۰۸ به‌عنوان شهروند آمریکا اعطای تابعیتشدند. از آنجا که محدودیت بر اساس کشور فارغ از جمعیت به همهٔ کشورها فارغ از جمعیتشان حداکثر تعداد ویزاهای یکسانی را اعمال می‌کند، باعث شده که مهاجرت قانونی اشخاص متولدمکزیک،جمهوری خلق چین،هند، و فیلیپینکه در حال حاضر کشورهایپیشتاز از لحاظ تعداد مهاجر در آمریکا هستند، شدیداً محدود شود.

به هم رساندن مجدد خانواده‌ها بیش از دو سوم مهاجرت قانونی به آمریکا را در هر سال به خود اختصاص می‌دهد.از تاریخ ۲۰۰۹، ۶۶٪از مهاجرین قانونی بر این اساس پذیرفته شدند، ۱۳٪ به خاطر مهارت‌های کاری و ۱۷٪ به دلایل بشردوستانه پذیرفته شدند.

در این میان ایجاد برنامه های مهاجرتی متنوع دیگر نیز موجب رشد روزافزون آمار مهاجرت به آمریکا شده است. خدمات مهاجرتی دوراندیش با همکاری دفاتر و وکلای مجرب خود خدما ویزاهای موسوم به EB3 و EB5 را برای بسیاری از متقاضیان به انجام رسانیده و با ارتباطات و شناسائی موقعیت استثنائی و نادر سرمایه گذاری در آمریکا، موجب رضایت روزافزون متقاضیان خود گردیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

EB3 EB5

  

   
  ICCRCSmall logo redEnglish