تماس مستقیم از ایران بعد از ساعت 20

  85521111    –   021  داخلی 1718

EB3

 

EB3
 

(مهاجرت از طریق داشتن پیشنهاد کاری) EB3

یکی از روشهای قانونی مهاجرت به آمریکا، برنامه EB3 یا مهاجرت از طریق داشتن پیشنهاد کاری (Job Offer) می باشد. این برنامه دربرگیرنده سه گروه

نیروی کار ماهر،

شغل های تخصصی

و شغل های غیرتخصصی

 می باشد.

شرط لازم برای مهاجرت به آمریکا و اخذ گرین کارت از طریق برنامه EB3، داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آمریکائی که با تائید وزارت کار و اداره مهاجرت آمریکا رسیده باشد.

در این روش متقاضی به استخدام یک شرکت آمریکائی درآمده و می تواند به همراه خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال به کشور آمریکا مهاجرت نماید و موفق به اخذ گرین کارت آمریکائی گردد.

خدمات مهاجرتی دوراندیش مفتخر به همکاری با برخی از معتبرترین دفاتر مهاجرتی آمریکا بوده و در حال حاضر قادر به مشاوره و انجام خدمات مهاجرت آمریکا از این طریق می باشد.

لازم به توضیح است که پیشنهادهای کاری برای شغل های غیرتخصصی مانند پیتزافروشی، پرورش گل، فعالیت در خشکشوئی، پرورش طیور برای متقاضیان گرامی این برنامه مهاجرت به آمریکا قابل اخذ می باشد.شرایط لازم برای مهاجرت

·         عدم سوء پیشینه

·         برخورداری از سلامت کامل

·         تعهد اشتغال به کار به مدت یکسال در محلی که از آن پیشنهاد کاری گرفته شده و به نصویب اداره کار و مهاجرت آمریکا رسیده است.

توجه : شایان ذکر است که پس از اتمام یک سال تعهد اشتغال، متفاضی قادر است همانند هر شهروند آمریکائی، مشغول به کار دلخواه در هر نقطه از خاک آمریکا گردد و هیچ اجباری برای کار در محلی که از آن پیشنهاد کار برای مهاجرت آمریکا را دریافت نموده، وجود نخواهد داشت.مزایای برنامه مهاجرتی EB3

·         دریافت گرین کارت برای متقاضی و خانواده (شامل همسر و فرزندان کمتر ار 21 سال)

·         عدم نیاز به داشتن تخصص، مدرک تحصیلی و سابقه کاری

·         عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی

·         عدم محدودیت سنی

·         اشتغال به کار به محض ورود به آمریکا

·         برخورداری از حقوق و مزایا و بیمه

طول مدت بررسی پرونده های مهاجرتی EB3

با بررسی اطلاعات اعلام شده از سوی دولت آمریکا در خصوص مهاجرت آمریکا از طریق برنامه EB3، اخذ گرین کارت از طریق پیشنهاد کاری برای نیروهای غیرمتخصص، برای پرونده های شهروندان ایران بین 18 الی 24 ماه طول خواهد کشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.   
  ICCRCSmall logo redEnglish