تماس مستقیم از ایران بعد از ساعت 20

  85521111    –   021  داخلی 1718

Header

مهاجرت به کانادا

 

کانادا کشوری در شمال قاره آمريکای شمالی است که از ده استان (فدرال) و يازده مرکز اداری و سه قلمرو تشکيل شده‌ است. اين کشور از اقيانوس اطلس تا اقيانوس آرام و از شمال تا اقيانوس منجمد شمالي گسترده است. کانادا با مساحت 9/98 ميليون کيلومتر مربع، دومين کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمين کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکي است.مرز مشترک کانادا با ايالات متحده، بلندترين مرز زمينی در جهان است.

هرچند کانادا پس از روسيه بزرگترين کشور جهان است، اما جمعيت آن تنها حدود يک پنجم جمعيت روسيه می باشد. نزديک به 90 درصد از جمعيت اين کشور در امتداد مرز جنوبی آن، تا فاصله 200 کيلومتری آمريکا زندگی مي‌کنند. پرجمعيت‌ترين شهرهای کانادا به ترتيب تورنتو، مونترال و ونکوور می باشند، از اينرو مهاجرت کانادا بيشترين تقاضا را دارد.

کانادا با توليد ناخالص داخلی اسمی در حدود 1،79تريليون دلار در رده يازدهم بزرگترين اقتصادهاي جهان در سال 2015 قرار گرفت. کانادا يکی از کشورهای عضو گروه هشت و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه بوده و داراي منابع معدنی غنی، صنايع پيشرفته همچون خودروسازی، صنايع شيميايی و نفت، صنايع غذايی،چوب و کاغذ،صنايع معدنی و فلزي و شيلات و محصولات فراوان کشاورزی از جمله گندم، دانه‌های روغنی،ميوه،سبزيجات و توتون است.

واحد آمار و اطلاعات مجله معتبر اکونوميست درگزارش سال ????خود که به تازگی منتشر کرده اعلام کرد کانادا در ميان کشورهای توسعه‌ يافته، بهترين کشور دنيا براي زندگی است و شهرهای ونکوور، تورنتو و کلگری به ترتيب سومين، چهارمين و پنجمين شهرهای مناسب دنيا براي زندگي هستند. حضور سه شهر از کانادا در ميان پنج شهر اول دنيا در اين ليست قابل توجه است .

اين رتبه‌بندي که بر اساس تحليل داده‌های فراوانی تهيه شده، شهرهای جهان را از جهت ثبات اقتصادی-سياسی، سطح بهداشت عمومی، فرهنگ و محيط، آموزش و زيرساخت بررسی و رده‌بندی کرده است.

کانادا در ميان ? کشور صنعتی دنيا، بهترين کشور برای زندگی است و آلمان و ژاپن در رتبه‌های بعد قرار دارند.

CanadaMap

با توجه به گستردگی فراوان خاک کانادا و کمی جمعيت اين کشور و همچنين استاندارد بالای زندگی در کانادا، اين کشور به يکی از بهترين مقاصد محبوب براي متقاضيان مهاجرت کانادا تبديل شده است. تنوع برنامه های مهاجرت کانادا و کاهش زمان بررسی پرونده ها، که می تواند طيف وسيعی از مهاجران را به خود جذب کند خود موجب رشد سريع نرخ ورود مهاجرت کانادا در ساليان اخير گرديده است.

خدمات مهاجرت دورانديش، با تکيه بر تخصص و دانش همکاران خود، تاکنون افتخار انجام بسياري از پرونده های موفق مهاجرت کانادا به روش های سرمايه گذاری (مهاجرت به روش سرمایه‌ گذاریمهاجرت نيروی متخصص، برنامه های استانی، ويزای تحصيلي و کار را به انجام رسانيده و آماده خدمات مطمئن و سريع، براي برآورده کردن رضايت مخاطبان خود می باشد.

خدمات ارائه شده از مهاجرت دورانديش:

مهاجرت كانادا

مهاجرت به روش سرمايه گذاری

مهاجرت نيروي متخصص

 

ICCRCSmall logo redEnglish